Menü Bezárás

Emlékeztesd a lelkedet!

 

Rengetegen küzdenek azzal, hogy jók akarnak lenni. E mögött az az önsanyargatás áll, hogy rossznak, de legalábbis kevésnek gondolják magukat. Nap, mint nap ezzel a nyomasztó énképpel élnek, emiatt onnét sem képesek elfogadni a szeretetet, ahonnét jószívvel érkezne.

- Párkapcsolatban élnek, de igazán nem merik közel engedni magukhoz a másikat.
- Elismertek a munkájukban, ám folytonos elégedetlenséggel és túlterheléssel gyötrik magukat.
- Odaadóak, mégis bűntudatuk van amiatt, hogy túl keveset adnak.

 

A logikán túl

A belső önvád miatt elutasítják a valóságukat, és azon igyekeznek, hogy megfeleljenek egy vélt elvárásnak. Ha valaki szeretett volna már egy ilyen embert felébreszteni, az bizonyára megtapasztalta, hogy bármilyen logikus, vagy épp érzelmi töltéssel megtámogatott tények felsorakoztatása hiábavalónak tűnik.

A legfőbb kérdés ilyenkor az, hogy MIÉRT AKAR JÓ LENNI AHELYETT, HOGY EGYSZERŰEN ÖNMAGA LENNE?

A nehézség ennek a kérdésnek a megválaszolásában, hogy általában olyan régóta él az illető ebben a kellemetlen körforgásban, hogy már maga sem tudja, ki ő valójában. Fogalma sincs mire vágyik, mi lenne jó neki, és melyek az eredeti személyiségjegyei.

 

Vajon mi van a lakat alatt?

A hagyományos önismereti út rendkívül hosszadalmas. Az előrelépéshez folyton a tanult és berögzült mintákat szükséges megkérdőjelezni, melyek annyira a sajátunkénak tűnnek, hogy fel sem ismerjük, súlyos páncélként viseljük őket. Ha pedig valaki a páncél közelébe merészkedne, azt ellenségnek véljük, aki bántani szeretne. Az egónk túlvédekezik, és magyarázatokat gyárt. Azon dolgozik, hogy ne változzon semmi. Nos, így elég nehézkes ezt a páncélt eltávolítani.

Pedig ott van alatta az, melyet mindannyian keresünk, a boldogságunk forrása, vagyis az eredeti önmagunk. Ezt az énünket az egónk 100 lakat alatt őrzi, és mindenféle praktikát bevet, hogy így is maradjon ez. Nem rosszindulatból teszi ezt, csupán védeni szeretne olyan élményektől, melyeket korábban elszenvedett. Csakhogy ez nem változtat a lényegen, hogy a túlóvatoskodás miatt megvonjuk magunktól a szeretetet.

 

Vissza az eredethez!

A „hagyományos” önismereti utat úgy gyorsíthatjuk meg, ha emlékeztetőt küldünk a lelkünknek, és előidézünk olyan állapotot és folyamatokat, melyek által élményt szerzünk az eredeti önmagunkról. Innentől már nem sötétben tapogatózunk, hanem PONTOSAN TUDJUK mi felé haladunk. Hiszen megtapasztaltuk, sőt, belső motivációként, hajtóerőként hat ránk az élmény.

 

Ahogyan az ősi Egyiptom beavatottjai is tették

Miért tettem idézőjelbe a hagyományos kifejezést? Mert amit ma a hagyományos önismereti útnak gondolunk, az csak egy szelete annak a tudásnak, amit az emberiség valaha ismert. A fenti eljárást alkalmazták többek között az ősi Egyiptom beavatottjai. Ilyen beavatottak voltak az ízisz papnők is, akik kifejezetten az eredeti rend jelenlétéért dolgoztak nap, mint nap, és képesek voltak hozzáférni a lelkünket az eredethez és az élettervünkhöz visszavezető folyamatokhoz és erőkhöz.

 

Így szabadulhatsz meg a súlyoktól

Az Ízisz érintése című Női műhelyen az ízisz papnők teremtette térben teszünk egy utazást, hogy megszerezzük azokat az élményeket, melyekre az ősi Egyiptomban is szert tehettek azon szerencsések, kiket az ízisz papnők segítettek. Rendeld meg az online Női műhelyt, és légy részese a felszabadító erőnek! A bármennyiszer meghallgatható színes előadás és energiaközvetítés van a segítségedre.

Teszteld magad!

Hol vagy az érzékenységi skálán?

TESZT INDÍTÁSA

 

NEKED AJÁNLOM

 

KAPCSOLÓDJUNK!

Oszd meg, ha tetszett: